Suzhou MobyData Smart System Co. Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • 1
Brand Name : Datalogic
Model Number : DE2011 + DSE0451
MOQ : 1pcs
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 20K pcs per Month
Delivery Time : 7wks days < MOQ500
Packaging Details : Carton and wooden box
Certification : Vietnam
DE2011 Dimension : 11.4 H x 21.0 W x 15.75 D mm / 0.45 H x 0.83 W x 0.62 D in
DSE04X1 Dimension : 13.65 H x 40.1 W x 47.86 D mm / 0.54 H x 1.58 W x 1.88 D in (Measured as one scan module)
DE2011 Weight : 9.0 g / 0.32 oz
DSE04X1 Weight : 20.0 g / 0.7 oz
DE2011 Current : Operating (Typical): <200mA Standby/Idle (Typical): 21mA Low Power: 0.2mA